W dniu 21.05.2024 uczennice Natalia W. z 8 a i Maria S. z 5 były wyróżnionymi za zaangażowanie społeczne, życzliwość i kulturę osobistą reprezentantkami naszej szkoły podczas miejskiej imprezy w MDK-u z okazji Dnia Godności ❤️ Uczennice otrzymały dyplomy i upominki. Gratulacje ????????????









