Uczniowie naszej szkoły przejechali w ramach trzydniowej wycieczki szkolnej fragment Wiślanej Trasy Rowerowej pomiędzy Toruniem a Włocławkiem. Trasa biegła po obu stronach rzeki i wyniosła 150 km. Trzydniowa przygoda na dwóch kółkach zakładała całkowitą samowystarczalność uczestników, stąd cały ekwipunek był wieziony w sakwach rowerowych. Na trasie przejazdu znalazły się takie miejscowości, jak Bobrowniki, Nieszawa czy Ciechocinek.
Londyn 2026
Wycieczka do Londynu W dniach 16–20 czerwca 2026 r. odbyła się druga (po Wiedniu i Morawach w 2025 r.) wycieczka uczniów SP 18 w Toruniu. Uczestnicy odwiedzili Londyn i poznali jego najważniejsze atrakcje. Zwiedzili okolice Westminsteru, Parlament Brytyjski, Big Bena...








